Kodukord

Majutustingimused

Sisseregistreerimine

Majutuskompleks antakse broneerijale üle kell 17.00. Teistel aegadel saabumine võimaluse olemasolul ja eelneval kokkuleppel.

Väljaregistreerimine

Kell 12.00.  Teistel aegadel lahkumine võimaluse olemasolul ja eelneval kokkuleppel.

Mahutavus

Suvel kuni 16 ja talvel kuni 10 täiskasvanut. Puhkekompleks majutub peamajas 8 inimest. Lisatasu eest 2 lisavoodit ja tasuta 1 beebi reisivoodi, mille soovist saab teada anda broneerimisel märkuste lahtris. Maist oktoobrini lisatasu eest majutus aidamajas, mille kahte tuppa mahuvad vastavalt 4 ja 2 inimest.

Maksmine

Kaardiga tasudes pangalingi kaudu, arvega 100% ettemaksuna tasudes või põhisumma kohapeal sularahas, eeldusel, et broneerides on tasutud tagatisraha.

Broneerimine

Puhkemaja broneerimiseks on vajalik tasuda põhisummale lisanduv tagatisraha summas 200€, mis peale majutusperioodi lõppu kantakse 5 tööpäeva jooksul broneerija kontole tagasi. Seda eeldusel, et puhkemaja on üle antud samas seisukorras, nagu majutusperioodi alguses. Puhkemajal on õigus broneerida teie krediitkaardilt tagatisraha summa enne majutusasutusse saabumist.

Broneeringust taganemine

Kui broneeringust loobutakse 14 päeva enne saabumistähtaega, tagastatakse rendisumma 100% ulatuses, 13-8 päeva enne saabumistähtaega 50% ulatuses ning alates 7 ja vähem päeva enne saabumistähtaega rendisummat ei tagastata.

Lemmikloomad

Hästi käituda oskavad lemmikloomad on omaniku vastutusel Viduva puhkemajas teretulnud.

Suitsetamine

Suitsetamine on puhkemaja kõikides siseruumides rangelt keelatud. Lubatud on suitsetamine väljas, tuhatoosidega varustatud kohtades.

Korrashoid

Kogu puhkuse vältel käitub külastaja puhkemaja alal heaperemehelikult ning hoiab kasutatavat vara. Puhkemaja tagastatakse broneeringu lõppedes korrastatuna – lauad koristatud, nõud pestud ja mööbel omal kohal. Prügi on leidnud tee selleks ette nähtud prügikastidesse või konteinerisse. Tagastatav taara on kogutud eraldi taara konteinerisse. Pikemal külastusajal on võimalik eelneval kokkuleppel vahetada kord nädalas linad ja käterätikud.

Saun ja kümblustünn

Saunaahi ja kümblustünn on ette valmistatud tule süütamiseks ja lubatud on kasutada nende juurde asetatud küttepuid. Kokkuleppe alusel ja tasu eest on võimalik küttepuid juurde soetada. Külm vesi asub pesuruumis kaanega veeanumas ja soe vesi leiliruumis kerise küljes asuvas kraaniga veepaagis – nagu vanale saunale kohane.

Ohutus

Tule tegemine Viduva puhkemaja siseruumides on täielikult keelatud, samuti on keelatud jätta järelvalveta põlevad õlilambid või küünlad. Välialal on kõigile kasutamiseks grill (grillsüsi tuleb külastajal kaasa võtta), lõkke tegemise võimalus eelneval kokkuleppel selleks ettenähtud kohtades. Sauna taga asuv oja on karastavaks kümbluseks sobiv, kuid veekogu kaldad on väga järsud ning kindlasti ei tohiks seal lähedal järelvalveta jätta lapsi. Meeles palume pidada, et alkoholi tarvitamine ja ujumine ei kuulu kokku.

Ilutulestik

Viduva puhkemajas austatakse looduse rahu ning pürotehnika kasutamist tolereerime vaid aastavahetusel

Viduva Kodukord

TURVALISUSE TAGAMINE COVID-19 PUHANGU AJAL

Sihtasutus RAEK poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid. 

Hea tahte kokkuleppega liitunud teenusepakkuja juures võid olla kindel, et:

· külastaja käitumisjuhis ja teave teenusepakkuja poolt kasutusele võetud Covid-19 viiruse leviku tõkestamise tegevuste kohta on kättesaadav;

· kogu personal on teadlik viiruse leviku tõkestamise juhtistest ja järgib neid igapäevatöös;

· siseruumide ventilatsioonisüsteem töötab nõuetekohaselt;

· desovahendeid on piisavalt, need on kõikidele nähtavates kohtades kättesaadavad;

· sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt;

· personalil ja külastajatel palutakse vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit;

· tagatud vajaliku distantsi hoidmise võimalus nii omavahel kui teenindajatega;

· haigustunnustega inimestel ei ole lubatud viibida avalikes ruumides ega teenindusalas;

· haigustunnustega kliendi või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid;

· osaleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse korraldatavatel COVID-19 leviku tõkestamist käsitlevatel veebiseminaridel.